Konkurs 2018-04-17T17:57:41+00:00

KONKURS PRACODAWCA ROKU 2018

Jest odpowiedzią na potrzebę rynku

Dzisiejszy rynek to niewątpliwie rynek pracownika. Przedsiębiorstwa aby pozyskać odpowiednich pracowników muszą być aktywne na rynku. Dużą rolę odgrywa tu prestiż firmy oraz marka i zaufanie. Coraz częściej przy wyborze pracy decydują aspekty pozafinansowe. Wyróżnienie w postaci tytułu Pracodawca Roku niewątpliwie korzystanie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa i wzbudzi zaufanie potencjalnych, przyszłych pracowników. Tytuł Pracodawca Roku to wskazówka, gdzie warto pracować.

W projekt jest zaangażowana Północna Izba Gospodarcza, a także szereg lokalnych aktywistów, organizacje pozarządowe, a także Urząd Miasta Szczecin oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości, którzy od początku silnie wspierają inicjatywę.

Konkurs jest inicjatywą, której celem jest promowanie przedsiębiorców z naszego regionu, którzy stosują dobre praktyki w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej. Istotą pomysłu nie jest tylko nagradzanie tych, którzy dają dobrą pracę, ale chęć pokazania także środowiska, firm w Szczecinie. Cały czas mówi się, że tu nie ma pracy i w Szczecinie nie warto zostawać. Trzeba ten zły stereotyp obalić.

Chodzi o to żeby wspierać pracodawców i mobilizować ich do szerokiego rozwoju. Tytuł Pracodawcy Roku jest szczególnym wyróżnieniem za to, że Ci pracodawcy dołożyli wszelkich starań w kierunku aktywizowania rynku pracy, wykorzystywania zasobów ludzkich, rozwijania swojej kadry i prowadzenia rynkowej ekspansji.

REGULAMIN KONKURSU

PRACODAWCA ROKU  SZCZECIŃSKIEGO OBSZARU METROPOLITALNEGO

Tegoroczny regulamin bazuje na sprawdzonej formule poprzedniej edycji.

Korzystając z poniższych przycisków mogą się Państwo zapoznać z pełną treścią regulaminu w naszym serwisie lub pobrać jego kopię.

Czytaj regulamin
Pobierz regulamin

Nagrody

Z podziałem  na kategorie

W tym roku przyznamy nagrody w 5 kategoriach:

  • Zakład pracy do 50 zatrudnionych

  • Zakład pracy od 51 do 250 zatrudnionych

  • Zakład pracy powyżej 250 zatrudnionych

  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu– firma aktywna lokalnie oraz wykazująca dbałość o środowisko w którym działa

  • Wyróżnienie dla szkoły lub wydziału uczelni współpracującej z biznesem

Zgłoszenie Firmy

Do konkursu  .

Dokładamy wszelkich starań by proces zgłaszania był przyjemnością a nie trudnym obowiązkiem, z tego też powodu w bieżącej edycji dodajemy możliwość procedowania wniosku on-line. Oczywiście pozostawiamy Państwu możliwość zebrania pełnej wymaganej dokumentacji i dostarczenia jej osobiście lub kurierem do naszej siedziby.

Proces składania wniosku on-line to tylko kilka kroków. Dla Państwa wygody każdy z etapów potwierdzany jest drogą elektroniczną.

  • Zgłoszenie firmy przy użyciu krótkiego formularza

  • Uzupełnienie informacji w dedykowanym formularzu on-line

  • Przesłanie załączników do systemu

Zgłoś się
Pobierz formularz
 Organizatorzy

Patronat  honorowy

Patronat  medialny

FreshMail.pl